Batoh na náradie pre elektrikárov Modular X18 KNIPEX 00 21 50 E

Kód: 00 21 50 E
Akcia
Neohodnotené
Značka: KNIPEX
€1 322,40 –36 %
002150E 00 2
€1 322,40 –36 % €837,60 €698 bez DPH
Skladom v NEMECKU 5-8 pracovných dní

KNIPEX 00 21 50 E batoh na náradie pre elektrikárov 23-dielny

Detailné informácie

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Osobný odber
v Martine
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

KNIPEX 00 21 50 E Modulárny batoh na náradie X18 Elektro

00 21 50 E Batoh na náradie Modular X18 Electro Hodí sa vám a vášmu náradiu: praktický a pohodlný vďaka plne sklopnej prednej a zadnej časti, odnímateľnej doske na náradie a polstrovaniu chrbta. Individuálne ako vy: Optimálna flexibilita vďaka inovatívnym FIDLOCK® konektorom a MOLLE popruhu. Vhodné pre každú výzvu: s dvoma oddelenými vnútornými priehradkami na náradie, meracie prístroje, notebook alebo tablet. Odolná tkanina vyrobená z udržateľných recyklovaných syntetických vlákien, odolná voči striekajúcej vode a ľahko sa čistí. Vodotesné tvarované dno z nárazuvzdorného plastu pre bezpečnú vzpriamenú polohu pri otváraní a zatváraní, výška 6 cm. Jeden MOLLE popruh na vnútornej strane a štyri MOLLE popruhy na vonkajšej strane na pripevnenie akýchkoľvek adaptérov, karabín a príslušenstva. Spoje FIDLOCK® sa upevňujú alebo odopínajú okamžite. Celkom 21 upevňovacích slučiek a 37 vreciek, niektoré so zipsom. Popruh na prichytenie na teleskopické rukoväte kufríkov na náradie. 50 x 35 x 25 cm (V x Š x H), prázdna hmotnosť 2,9 kg, testovaná nosnosť do 15 kg. Vybavené 16 náradím KNIPEX, celkom 22 značkovým náradím, čiastočne testované VDE podľa DIN EN 60900. Max. užitočné zaťaženie: 15 kg. Objem: 18 litrov. - Vonkajšia (vnútorná) šírka mm: 340 mm - Vonkajšia (vnútorná) výška mm: 210 mm - Vonkajšia (vnútorná) hĺbka mm: 530 mmObsah: 1 x 00 11 01 KNIPEX TwinKey® pre všetky štandardné skrine a uzatváracie systémy, 1 x 98 52 SB Káblový nôž KNIPEX, 1 x 97 53 14 Samonastavovacie lisovacie kliešte KNIPEX na dutinky drôtu s bočným prístupom (0,08 – 16 mm²), 1 x 98 25 01 SL Skrutkovač KNIPEX (slim) pre krížové skrutky Pozidriv® (PZ 1), 1 x 98 25 02 SL Skrutkovač KNIPEX (Slim) na skrutky s krížovou drážkou Pozidriv® (PZ 2).

Dodatočné parametre

Kategória: Tašky a kufre na náradie
Hmotnosť: 7.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG sa špecializovala na vývoj a výrobu vysoko kvalitných klieští a je v tejto oblasti popredným výrobcom náradia v Európe. Začiatky firmy KNIPEX siahajú až do roku 1882. Je nezávislým rodinným podnikom - dnes už po štvrtú generáciu.

Kliešte KNIPEX

zodpovedajú najvyšším požiadavkám na výkon, ergonómiu a životnosť. Firma KNIPEX sa orientuje na nároky profesionálnych používateľov, ktorí sa musia na svoje náradie spoliehať pri každodennom používaní.

S viac ako 1.000 rôznymi druhmi tovaru ponúka KNIPEX rozsiahly program pre najrôznejšie účely použitia v remeselnej výrobe aj priemysle. Vďaka širokému spektru sortimentu je k dispozícii vždy najvhodnejšie náradie na príslušnú aplikáciu.

Kliešte KNIPEX zodpovedajú najvyšším požiadavkám na výkon, ergonómiu a životnosť.
V tvrdom každodennom nasadení kliešte KNIPEX skvele splní všetky požiadavky profesionálov.

Úspora sily

Predovšetkým strihanie tvrdých materiálov spravidla vyžaduje, aby boli vyvodzované veľké sily. Kliešte KNIPEX tu ponúkajú výrazné uľahčenie hlavne vďaka priaznivým prevodovým pomerom čiastočne dosahovaným jedinečnými pákovými konštrukciami klieští. Tým sa znateľne znižuje sila, ktorú musí používateľ tohto náradia vyvodiť.

Šetrná poloha prstov a ruky používateľa klieští

Mnoho modelov klieští KNIPEX je dodávaných v najrôznejších variantoch tvaru a polohy hlavy klieští. Kliešte sa tak prispôsobujú podmienkam použitia a ruka môže zostať v prirodzenej a teda uvoľnenej polohe.

Ergonomický tvar rukoväte klieští

Tvar a materiál viaczložkových návlekov rukovätí klieští KNIPEX sú výsledkom rozsiahlych štúdií o správaní rukoväte a priebehu pohybov pri práci s kliešťami. Sila ruky je rozdeľovaná pokiaľ možno na veľkú kontaktnú plochu; tým sa dosahuje priaznivého prenosu síl a zabraňuje sa tvoreniu otlačenín na ruke.

Základné výrobky KNIPEX®

 • Kombinované kliešte,
 • Kliešte na uchopenie
 • Samosvorné kliešte
 • Kliešte na poistné krúžky
 • Štiepacie kliešte
 • Kliešte na rúrky a na vodné čerpadlá
 • Špeciálne kliešte a náradie
 • Precízne pinzety
 • Inštalatérske kliešte
 • Lisovacie kliešte
 • Kliešte na káblové koncovky
 • Kliešte na odizolovanie, nástroje na odstraňovanie plášťov
 • Armovacie kliešte
 • Izolované náradie
 • Kliešte pre elektroniku