Knipex 12 52 195 SB automatické odizolovacie kliešte 0.08 do 16 mm PreciStrip 16

Kód: 12 52 195
Akcia Najpredávanejšie
Neohodnotené
Značka: KNIPEX
€130,32 –33 % €86,40 €72 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2023
KNIPEX 12 52 195 PreciStrip16 Automatický odizolovací nástroj 195 mm

Detailné informácie

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Osobný odber
v Martine
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

12 52 195 KNIPEX PreciStrip16
Jednoduché, presné odizolovanie jemných káblov a pevných okrúhlych káblov so širokým kapacitným rozsahom od 0,08 do 16 mm² s iba jednými kliešťami. Dobré uchopenie poskytnuté polkruhovými drážkovanými pridržiavacími čeľusťami; presné rezanie vďaka parabolickej odizolovacej čepeli. Patentovaný automatický mechanizmus reguluje hĺbku rezu; neutrálny bod automatického mechanizmu môžete nastaviť jemnými krokmi v špeciálnych prevádzkových podmienkach (izolačný materiál, teplota). S nastaviteľnou zarážkou pre presnú prácu zakaždým presne zopakovanú. Popisová oblasť pre prispôsobenie. Pohodlná prevádzka s ergonomickou dvoj-komponentnou rukoväťou. S otvorom na pripevnenie závesného systému, vhodné pre príslušenstvo KNIPEX náradia so záchytnou šnúrou. Jednoducho vymeniteľná čepeľová kazeta.

Dodatočné parametre

Kategória: Odizolovacie kliešte a nástroje na odstraňovanie plášťov
Hmotnosť: 0.18 kg
Rozmery: 190 x 120 x 28 mm
Hodnoty odizolovania, milimetre štvorcové: 0,08 – 16,0 mm²
AWG: 28 — 6

KNIPEX PreciStrip16 12 52 195 www.atab.sk

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG sa špecializovala na vývoj a výrobu vysoko kvalitných klieští a je v tejto oblasti popredným výrobcom náradia v Európe. Začiatky firmy KNIPEX siahajú až do roku 1882. Je nezávislým rodinným podnikom - dnes už po štvrtú generáciu.

Kliešte KNIPEX

zodpovedajú najvyšším požiadavkám na výkon, ergonómiu a životnosť. Firma KNIPEX sa orientuje na nároky profesionálnych používateľov, ktorí sa musia na svoje náradie spoliehať pri každodennom používaní.

S viac ako 1.000 rôznymi druhmi tovaru ponúka KNIPEX rozsiahly program pre najrôznejšie účely použitia v remeselnej výrobe aj priemysle. Vďaka širokému spektru sortimentu je k dispozícii vždy najvhodnejšie náradie na príslušnú aplikáciu.

Kliešte KNIPEX zodpovedajú najvyšším požiadavkám na výkon, ergonómiu a životnosť.
V tvrdom každodennom nasadení kliešte KNIPEX skvele splní všetky požiadavky profesionálov.

Úspora sily

Predovšetkým strihanie tvrdých materiálov spravidla vyžaduje, aby boli vyvodzované veľké sily. Kliešte KNIPEX tu ponúkajú výrazné uľahčenie hlavne vďaka priaznivým prevodovým pomerom čiastočne dosahovaným jedinečnými pákovými konštrukciami klieští. Tým sa znateľne znižuje sila, ktorú musí používateľ tohto náradia vyvodiť.

Šetrná poloha prstov a ruky používateľa klieští

Mnoho modelov klieští KNIPEX je dodávaných v najrôznejších variantoch tvaru a polohy hlavy klieští. Kliešte sa tak prispôsobujú podmienkam použitia a ruka môže zostať v prirodzenej a teda uvoľnenej polohe.

Ergonomický tvar rukoväte klieští

Tvar a materiál viaczložkových návlekov rukovätí klieští KNIPEX sú výsledkom rozsiahlych štúdií o správaní rukoväte a priebehu pohybov pri práci s kliešťami. Sila ruky je rozdeľovaná pokiaľ možno na veľkú kontaktnú plochu; tým sa dosahuje priaznivého prenosu síl a zabraňuje sa tvoreniu otlačenín na ruke.

Základné výrobky KNIPEX®

 • Kombinované kliešte,
 • Kliešte na uchopenie
 • Samosvorné kliešte
 • Kliešte na poistné krúžky
 • Štiepacie kliešte
 • Kliešte na rúrky a na vodné čerpadlá
 • Špeciálne kliešte a náradie
 • Precízne pinzety
 • Inštalatérske kliešte
 • Lisovacie kliešte
 • Kliešte na káblové koncovky
 • Kliešte na odizolovanie, nástroje na odstraňovanie plášťov
 • Armovacie kliešte
 • Izolované náradie
 • Kliešte pre elektroniku